D O N E R K A P I

İmalat Satış Servis Bakım ve Revizyon

Parseller Mahallesi Karadeniz Cad. No:110-1A Ümraniye / İstanbul

Döner Kapı Servis Revizyon

  Kaba Mühendislik Döner Kapı Otomasyon Sistemleri   

Döner Kapılarda Servisin Önemi

Döner Kapı imalattan satış ve sonrası servis bakım ve revizyon desteğimiz bulunmaktadır.

Döner kapıların dönmesi gerekiyor, ancak gecikirlerse, tepki vermezlerse veya takılırlarsa profesyonel desteğimizden yararlanabilirsiniz. Sertifikalı teknisyenlerimiz, en zorlu döner kapı onarımlarında yeteneklidir ve bütçenizin ve zaman çizelgenizin kararınızda büyük faktörler olduğunu anlıyoruz. İşletmenize en uygun kararı verebilmeniz için uzman tavsiyesi ve bilgileri sunuyoruz.

doner kapi

Tüm Döner Kapı markalarına kendi sistem ve parçalarımız ile revizyon desteğimiz bulunmaktadır.

Döner Kapı

Servis Bakım ve Revizyon

Her kapı gibi döner kapıların da bakıma ihtiyacı vardır. Ve çoğu zaman, kapılarınıza hak ettikleri özeni uzmanların elleriyle vermek en iyisidir.

Profesyonellerimiz, döner kapı bakımını içeren prosedürleri tepeden tırnağa bilirler. Metal yapının bakımından mekanik parçaların korunmasına kadar ekibimiz tüm süreci iyi biliyor. Ekibimiz yanınızdayken, kapılarınız ihtiyaç duydukları korumaya, emniyete ve muhafazaya sahip olacak.

Türkiye’deki döner kapı hizmetleriniz için sertifikalı kapı ekibimizi arayın ve döner kapılarınıza hak ettikleri bakımı hemen verin! Kapılarınızın her zaman doğru bir şekilde çalışacağından emin olabilirsiniz.