D O N E R K A P I

İmalat Satış Servis Bakım ve Revizyon

Parseller Mahallesi Karadeniz Cad. No:110-1A Ümraniye / İstanbul

Manuel Döner Kapı

İmalat -Satış - Servis

Manuel Döner Kapı

Manuel Döner Kapı seçeneklerimiz, herhangi bir geleneksel veya çağdaş tarzdaki binaya zarif ve enerji açısından verimli bir giriş çözümü sunar.

manuel doner kapi
Manuel döner kapılar, farklı boyutları mevcut olmakla birlikte, mevcut çapın sınırlı olduğu ve bu nedenle
her bir segment için mevcut alanı azaltan tercih edilen giriş çözümüdür.
 
En yüksek standartlarda üretilen manuel döner kapılarımız, en iyi malzemeler kullanılarak yüksek standartlarda üretilir ve kapıların en üst düzeyde güvenlikle tasarlanmasını ve endüstri standartlarına uygun olmasını sağlar.
 
Her kapının tasarım aşamasında döner kapı konusunda birlikte çalıştığımız mimarlar ve proje planlayıcılar ile çalışıp sizlere en doğru seçenekleri sunuyoruz.
 
Yetenekli ekibimiz, ürettiğimiz, kurduğumuz ve bakımını yaptığımız manuel döner kapıların her birinin en yüksek standartta olmasını sağlayacak en iyi seçenekler ve çözümler konusunda tavsiyelerde bulunmak için yılların deneyimine ve bilgisine sahiptir.
 
Kaba Döner Kapı Geçiş Sistemleri olarak, döner kapı konusunda ilk temas noktasından devam eden servise kadar, tedarik, kurulum ve devam eden desteğin çok önemli olduğuna ve sorunsuz bir şekilde birbirine uyması gerektiğine inanıyoruz.

MANUEL DÖNER KAPI UYGULAMA