D O N E R K A P I

İmalat Satış Servis Bakım ve Revizyon

Parseller Mahallesi Karadeniz Cad. No:110-1A Ümraniye / İstanbul

Otomatik Döner Kapı

İmalat -Satış - Servis

Otomatik Döner Kapı

Otomatik Döner Kapı, yüksek kaliteli, iyi bir tasarım mühendisliğine sahip ve güvenilir bir otomatik kayar kapı sistemi olarak bilinir.

Otomatik Döner Kapı
En yüksek kalitede otomatik döner kapıları sunmaktan gurur duyuyoruz , Tüm Türkiye’ de çevre ülkelerde binalarınıza en kaliteli, en uzun ömürlü, en şık ve en güzel döner kapıları kurmak konusunda bir üne ve iddiaya sahibiz.
 
Otomatik döner kapılarımız en yüksek standartlarda üretilmekte olup, kapıların en üst düzeyde güvenlikle tasarlanmasını sağlayan en iyi kontrol ekipmanını kullanmaktadır.
 
Her kapının tasarım aşamasında birlikte çalıştığımız mimarlara ve proje planlayıcılara döner kapı konusunda yaratıcı girdiler ve teknoloji ile seçenekler sunuyoruz.
 
Yetenekli ekibimiz, ürettiğimiz, kurduğumuz ve bakımını yaptığımız otomatik döner kapıların her birinin en yüksek standartta olmasını sağlayacak en iyi seçenekler ve çözümler konusunda tavsiyelerde bulunmak için yılların deneyimine ve bilgisine sahiptir.
 
Kaba Geçiş Sistemleri olarak, döner kapı hususunda ilk temas noktasından devam eden servise kadar, tedarik, kurulum ve devam eden desteğin çok önemli olduğuna ve sorunsuz bir şekilde birbirine uyması gerektiğine inanıyoruz.

OTOMATİK DÖNER KAPI UYGULAMA